Bongo

Bongo:

Oferujemy prawdopodobnie największy wybór bong szklanych wśród sklepów internetowych. W sklepie DobryBuszek znajdziesz te najbardziej podstawowe bongo, bongo lodowe oraz bongo z filtracją i wiele więcej.

Jeżeli szukasz odpowiedniej dla siebie fajki wodnej, to przychodzimy z pomocą.

Czy bongo małe, to coś czego szukasz? Jeżeli zależy Ci na mobilności i możliwości przenoszenia swojego bonga to są one odpowiednie dla Ciebie. Zazwyczaj mają około 12-20 cm i zrobione są z lekkiego, ale grubego szkła. Idealne rozwiązanie na bongo podróżnicze.

Tym razem coś dla bardziej wymagających klientów, a mianowicie bongo lodowe. Nie ma nic lepszego niż ciepły letni wieczór i chłodny orzeźwiający dym z bonga. Taki efekt możesz uzyskać za pomocą kostek lodu. Bonga lodowe mają specjalnie zwężane szyjki, przez co tworzy się idealne miejsce na kostkę lodu, która schładza dym.

Znajdziesz u nas również bonga z filtracją. Wyposażone są w najróżniejsze dyfuzory filtrujące, począwszy od spiralnego dyfuzora po tzw. honeycomb. Często i gęsto bonga z filtracją są również lodowe. Dyfuzory w bongo są odpowiedzialne między innymi za filtrowanie dymu z substancji smolistych, przez co palenie staje się znacznie zdrowsze. Doprowadza to również do tego, że dzięki filtracji bonga możemy delektować się czystszym i znacznie delikatniejszym dymem.

Warto również wspomnieć o bongach akrylowych. Fajki akrylowe są idealną propozycją dla osób, które mają kolokwialnie dziurawe ręce. Wykonane są one z dobrej jakości akrylu, przez co są odporne na uszkodzenia. Mogą również stanowić ciekawe uzupełnienie Twojej kolekcji bong.

A co powiesz na hardkorową wersję bonga? Mamy do zaoferowania również bonga w formie masek. Ostrzegamy, że to jest opcja dla prawdziwych kozaków.