Lodowe

Bongo lodowe

Bonga lodowe, to ciekawa propozycja dla osób, które szukają większego komfortu podczas palenia. Stanowią ciekawą alternatywę dla zwykłych szklanych bong. Jeżeli ciężko znosisz przyswajanie palonego dymu. W takiej sytuacji lodowe bongo będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Od teraz możesz zapomnieć o ciepłym i drażniącym dymie w gardło. Bongo na lód zaprojektowane jest w taki sposób, aby wrzucone kostki lodu nie dostały się do dzbana, a dym trafiający do Twoich płuc był chłodny i przyjemny.

Jak rozróżniamy bonga lodowe?

Przede wszystkim najczęściej są to lodowe bonga szklane. Gama pod względem wyglądu i rozmiaru jest tutaj bardzo duża. Znajdziesz u nas zarówno małą fajke lodową, jak i jakiegoś totalnego giganta. To już kwestia indywidualna jakie bongo wybierzesz.

Najdroższą i najciekawszą opcją jest bongo lodowe z filtracją. W tym wariancie oprócz schłodzenia dymu poprzez kostki lodu otrzymamy przefiltrowany dym przez dyfuzor w bongu. Lodowe bonga z dyfuzorem, to już klasa premium zarówno pod względem odczuć z palenia, jak i jakości wykonania samej fajki.

Jeżeli, więc zastanawiasz się gdzie kupić bongo lodowe, to sklep DobryBuszek jest idealnym rozwiązaniem. Bongosy lodowe, to nasz konik i znajdziesz u nas co tylko chcesz.