Lufki

Lufki

Susz palić można na wiele sposobów, najlepszą i najbardziej popularną alternatywą do palenia z bonga jest lufka. Zastanawiasz się jak palić z lufki? Lufki do palenia, to najczęściej proste produkty, które po napełnieniu cybucha są już gotowe do użycia. Lufy do suszu dzielimy na kilka podstawowych rodzajów:

Trochę więcej o lufkach

Lufki do palenia dzielą się na kilka rodzajów. Spróbujemy Ci teraz przybliżyć czym różnią się dane rodzaje lufek.

Lufka metalowa

Metalowe lufki, to produkt wykonany z dobrej jakości metalu lub aluminium, często zachowany w ciekawym i nietuzinkowym motywie. Ogromnym atutem lufek metalowych jest ich wytrzymałość, jest naprawdę bardzo mała szansa na uszkodzenie tej fifki.

Lufka drewniana 

Drewniane lufki, to idealna propozycja dla osób, które lubią produkty unikatowe. Może i zastosowanie jest takie same jak w lufkach aluminiowych, ale za to desing jest niepowtarzalny.

Lufka szklana

Lufki szklane wykonane są z odpornego na wysokie temperatury szkła. Często i gęsto zachowane w ciekawym motywie, lub w ciekawej kolorystyce.

Lufka szklana

to bezpieczna i ciekawa propozycja. Lufki szklane wykonane są z dobrej jakości szkła oraz zazwyczaj zachowane są w ciekawym motywie. Dodatkowo w szklanych lufkach wyróżniamy lufkę typu bowl, która jest znacznie grubsza i wyposażona jest w sprzęgło dzięki, któremu będziesz mógł kontrolować przepływ powietrza.

Lufka Bowl 

Unikatowa lufka bowl, to jeden z rodzajów lufek szklanych. Wykonane są z szkła borokrzemowego, odpornego na wysokie temperatury i przypominają wygląd łyżeczki.

Dobrybuszek, to sklep z lufkami oferujący naprawdę szeroką gamę produktów. Jeżeli, więc zastanawiasz się gdzie kupić lufki, to tylko u nas.